Devil loves Angel 4.

25. března 2011 v 23:11 | happybaby3656 |  Translate
Ah, nevím kdy přidám další kapču, jelikož je víkend čili spousta aktivit tak nevím, jak na tom budu s časem. Ale áááh dneska přibyla další kapitola a já jsem u ní ehm no nebudu vám spoilerovat, že? to nikdo nemá rád :P :D


4.kapitola

Minho:

"Konec konců, ty jsi byl první, co se tomu Velkýmu chlapíkovi vzepřel. My jsme tě pouze následovali…"

"Běž pryč, potřebuju přemýšlet." Nic neříkal a odešel, zavřel jsem za ním (rozbité) dveře.

Jak se mohu takhle cítit? Jak by mě mohl pouze pohledem ovládnout? Jak můžou být kvůli obyčejnému chlapci být v mém břiše motýlci? Jak se můžu kvůli člověku cítit tak bezmocný? Netušil jsem, že někdo takový může existovat. Jak to ti lidé říkají? Zamilovat se do někoho…. na první pohled?~

Taemin:

"Běž pryč, potřebuju přemýšlet." Řekl Minho. Rychle jsem se vrátil do obýváku, kde jsem měl být, a lehl jsem si na gauč a předstíral spánek. Key mě tady našel. "Aigoo.. Minnie, mohl si počkat, dokud bych tě neuložil do postele…" Key mě vzal do náručí a kamsi mě nesl (měl jsem stále zavřené oči…) jemně mě položil do měkoučké postele. Sundal mi boty a přikryl mě lehkou přikrývkou. Líbnul mě na čelo a odešel zavírajíc za sebou dveře. Otevřel jsem oči a znovu mi začaly téct slzy.

Minho není Luciferův oblíbený. Minho je Lucifer. Přál jsem si, aby to nebyla pravda. Tohle musí bejt lež! Nechci, aby byl Minho Lucifer, protože to znamená, že musím… porazit ho a poslat ho zpět do pekla a zamknout ho za tu hroznou bránu.

Ale tohle je v pořádku. Tohle nemůže udělat nikdo jiný krom mě. Proč jsem váhal? Nebyl jsem si tím snad jistý? Proč nemohu přijít na to, jak tuhle misi splnit? Obvykle najdu způsob, jak to provést, ale teď… zkrátka nevím, co mám dělat? Nechci aby Minho tr- ne, on musí… on musí trpět za všechny ty duše, které poslal do pekla. On musí…jít… jít zpět… do…. NE! On se nemůže vrátit do Nebe! Spáchal toho tolik a démoni nemohou učinit pokání. Musím tenhle úkol splnit co nejdříve, nebudu mu tak moc na blízku. To neznamená, že bych se zamiloval, nebo tak něco; Bůh vždycky byl moje jediná pravá láska… ´vždycky byl ´ cítil jsem, jako by se na tomhle cosi měnilo, ale nemůže.

Přidržel jsem svůj meč pevněji u srdce. Můj meč…Michaelův meč. Nebojte, není to tak, že bych tu měl velký a těžký meč, je zmenšený a uložil jsem ho do mého řetízku. ´Prosím Bože, pomoz mi se přes to dostat… ´

~

Key:

Okay, tohle začíná být VELICE zajímavé! Minho je zamilovaný… LUCIFER je zamilovaný! Nemůže se to vyvíjet lépe! Můj Taeminnie bude velice šťastný, až se o tom dozví! Má takové štěstí, že u něj má šanci. Jen je škoda, že už usnul; to nemohl skutečně trošku déle vydržet… co kdybych se pokusil něco pro moje bejby uvařit?

~

Minho:

Co teď budu dělat? Možná… mohl bych mu dát šanci? Kde teď je? Kdo ví, možná že když se tím nechám vést… možná že bych dostal šanci… vrátit se zpět… snění je vždycky krásné… škoda, že já nemohu. Jako kdybych mohl litovat…
Aish, ale co! Tohle je tak stupidní! Milovat lidskou osobu! Tohle prostě nemohu! Dokonce ani andělé nemohou být zamilovaní… milují pouze Boha, nikoho jiného. Tohle není normální… já nejsem normální! Nedám mu šanci; zkrátka ho jen odstraním a vrátím se k mému starému životu.

Vyšel jsem z pokoje a našel jsem Keye v naší nikdy-nepoužité kuchyni. "Co to kurva…"

"Drž hubu, vařím pro svého syna!"

"Vážně vaříš, nebo se ho snažíš otrávit?"

"Sklapni!" otočil se ke mně a já jsem v jeho očích viděl malé plamínky.

"Oh… sorry… jako bych nic neřekl…"

"Tak…" povzdechl si. "Je v mém pokoji, spí."

"A proč by mě to…" tohle je moje šance ho zabít "Fajn."

Pomalu jsem šel ke Keyově ložnici a potichu otevřel dveře. Byl tam a spal. Zavřel jsem za sebou dveře. Černá koule se začala objevovat v mé ruce. Obdaruji ho smrtí. Přišel jsem k němu a pomalu jsem si vlezl na postel, tak, abych ho nevzbudil. Ležel ke mně zády. Pomaličku jsem ho začal infikovat. Začal maličko kašlat, ale nevzbudil se. Otočil se, stále spící a já jsem tak mohl vidět jeho tvář; jeho nádhernou spící tvář. Mračil se a já mohu říci, že to co jsem mu dělal, mu uvnitř ubližovalo, určitě. Snažil jsem se ho zabít zevnitř.

Nechal jsem toho a opět se na něj díval. Hned, jak jsem přestal, tak byla jeho tvář opět klidná. Jeho normální spící tvář, jeho roztomilá spící tvář. Mělo mi dojít, že mu mám zakrýt tvář, když se ho snažím poslat do pekel, zkusím to později… teď ho nechám spát.

Chtěl jsem vstát z postele, ale něco mě na ní udrželo.

~

Taemin:

Stál jsem šťastný na mráčku, a díval se na lidi, jak žijí pod Boží láskou. Usmál jsem se jeho stvořením. Všechno bylo dokonalé. Někdo stál vedle mě, někdo, koho jsem miloval, skoro tak stejně, jako Boha… neviděl jsem mu do tváře, ale jeho postava mi byla povědomá. Držel mě za ruku a společně jsme se dívali na lidi.

Vzpomínka. Snil jsem o minulosti.

Potom se stalo něco zvláštního. Byl jsem shozen na Zem. Vstal jsem a díval se kolem, abych našel toho, co to udělal, ale jediné co jsem viděl, byli lidé, jak se dívají. Potom se na zemi začalo něco černého měnit v černou průsvitnou zlobu. Vztyčilo se to přede mnou a chytlo mě to za krk.

Začal jsem kašlat, jako kdyby to bylo skutečné. Bylo těžší a těžší dýchat, i když tu nebylo nic, co by v tom bránilo. Vše, co se dělo v mém snu, bylo ve skutečnosti tak reálné.

Zhroutil jsem se na zem. Lidé na mě koukali, ale nepokusili se mi pomoci. Co se to děje? Nikdy jsem neměl takový sen…
Otočil jsem se a zamračil. To je poprvé, co mi sny takhle ubližují… je to vůbec možné?

Sevřel jsem pevněji oči a doufal, že to všechno rychle skončí… i když tohle byl jenom se… nechci zemřít. Najednou to přestalo. A aby ten sen byl dostatečně zvláštní, dostal jsem se na jiné místo…
Otevřel jsem oči a viděl Minha, jak sedí na posteli vedle mě… ´Pokud stále sním, mohu cokoliv, že? ´ říkal jsem sám sobě. Chtěl odejít, ale chytl jsem ho za rukáv "Zůstaň se mnou… aspoň pro teď…" řekl jsem tiše, oči polo otevřené. Chvíli váhal, ale pak si lehl vedle mě. "Když je to pouze sen… tak mohu…" mumlal jsem, když jsem se k němu tulil. Na moment ztuhl, ale po chvíli se uvolnil.

"Trochu se vyspi, Taemine…" po té jsem usnul. Nebylo tohle poprvé, co mě oslovil jménem?

~

Minho:

"Když je to pouze sen… tak mohu…" zašeptal. Sen? Proč? Jinak by si nedovolil se mazlit s démonem? Jak chytrého člověka tu mám, roztomilého chytrého člověka. Ze začátku jsem nevěděl, jak se mám chovat, když se mi vtiskl do náruče. Po tom jsem se uvolnil a obtočil jsem kolem něj své paže.

"Trochu se vyspi, Taemine…" podíval jsem se na něj; usnul. Skutečně by to byl dokonalý okamžik pro… ale já nemohu. L-láska mě zastavuje. Nikdy bych si nemyslel, že se tohle stane. Ale on byl tak hezký. Tak dokonalý. On byl… krásný tak, jak byl. Požehnaný člověk na Zemi. Nemohu ho jen tak poslat do pekla. Dal jsem svou ruku na jeho tvář a pohladil ho po ní. Usmál se tomu a položil svou ruku na tu mou. Jak roztomilé… bylo to jako nějaké déjà vu.

~

Taemin:

Mmm cítím se tak pohodlně… přál bych si, aby to tak mohlo být na vždy… kde teď vlastně jsem? Stále sním?
Trošku jsem otevřel oči, abych zjistil, že tohle je stále sen, že jsem v Minhově náručí… přál bych si, aby se mi zdál častěji… kdykoliv se nebudu cítit dobře. Jen bych sem přišel a relaxoval… ale, nemůžeme kontrolovat sny, že?

Zavřel jsem opět oči a užíval jsem si tenhle sen ještě o trošku déle. Ale ač jsem se snažil usnout, abych se nemusel vrátit do reality, nemohl jsem. Nebyl jsem unavený. Tak jsem opět otevřel oči a čekal, že budu v posteli SÁM, ale ne, byl tu, stále se mnou. Takže to nebyl sen…! Jak trapné…!

Posadil jsem se a podíval se na něj. On byl plně vzhůru a nevypadalo to, že by na něm bylo něco v nepořádku. "Jak.. jak dlouho tu jsi?" zeptal jsem se.

"Požádal jsi mě o to." Odpověděl trošku mdle. Snažil jsem se tvářit nechápavě, on jen dal oči v sloup a vstal. Vyskočil jsem a chytl ho za zápěstí.

"Počkej... Já... já se omlouvám, nevím, co jsem si myslel…" chtěl jsem říci, že jsem si vlastně myslel, že se mi to jen zdálo, ale přerušil mě.

"Neomlouvej se, zůstal jsem, protože jsem chtěl." Zaváhal. "Teď pojď, Key pro tebe něco uvařil. Nejsem si moc jistý, jestli to bude k jídlu, ale i tak to budeš muset vyzkoušet." Vzal mě za ruku a vedl mě ke kuchyni, kde Key něco sundával z plotny. Skutečně něco.

Když mě spatřil, položil to něco na linku a přešel ke mně s velkým úsměvem. "Minnie! Vyspal ses dobře?" přikývl jsem. "A, pr-proč je s tebou Minho?" podíval se na naše spojené ruce a z nějakého důvodu jsem se začervenal. Ale snažil jsem se to skrýt

"No, myslel jsem, že…"

"Požádal mě, abych zůstal." Minho mě umlčel. Pustil mou ruku a odešel do své místnosti.
Key pozvedl obočí. "Vážně…? Okay, pojď Minnie, něco jsem pro tebe uvařil!" vzal mě za stejnou ruku, jako Minho, ale nebylo to takové… Minhova ruka byla teplejší a Key jí měl drsnější. Každopádně, dotáhl mě k té věci. Už jenom z pohledu na to se mi udělalo špatně.

"Umm…Umma? Nemyslím si, že to je…"

"Pšt, Minnie, musíš to zkusit." Odněkud vzal lžíci a nabral toho velké sousto a blížil se s tím k mé puse. Trošku jsem ustoupil, když už byl s tou lžičkou blíž. Ale pak už jsem nemohl udělat krok zpět, on rychle dal tu plnou lžičku do mé pusy. Chvíli jsem to žvýkal a pak spolk. "Jaké to je?"

"Umma!" zafňukal jsem. "Proč jsi musel smíchat skořici se slaninou?!!! Chutná to strašně!"
Key se na mě podíval, jako bych snad měl na hlavě čepici s dinosaurem. "No, já si myslel, že barevně k sobě sedí…" tvářil se trošku rozpačitě.

"Ale takhle to nefunguje…" zasmál jsem se. "ale děkuji, že se Umma snažila. Jsi nejlepší!" objal jsem ho a znovu se zasmál.

"Příště koupíme kuchařku."

~

Minho:

"Požádal mě, abych zůstal." Řekl jsem, ale asi jsem měl nechat mluvit Taemina. Key mě bude otravovat, dokud to dítě neumře, a pravděpodobně bude i tak po tom.

Pustil jsem jeho ruku a šel do svého pokoje. Nechci být u toho, až Taemin bude zkoušet, co Key uvařil. Vážně, když to sundal z plotny, tak to vypadalo strašně. Nechci být hned další na řadě, co to zkusí… i když Key ví, jak špatné lidské jídlo je, neváhal a zkusil to. Zůstal jsem stát ve dveřích, tak, aby mě neviděli, a jen jsem poslouchal.
"Pšt, Minnie, musíš to zkusit." Ticho. "Jaké to je?" ticho.

"Umma!" Taemin zakňučel. "Proč jsi musel smíchat skořici se slaninou?!!! Chutná to strašně!" ještě něco pak bylo řečeno, ale to jsem nezaslechl. "ale děkuji, že se Umma snažila. Jsi nejlepší!" to bylo tak roztomilé. Usmál jsem se tomuhle malému nedorozumění a konečně zašel do pokoje.

~

Taemin:

"Ale co budeš pak jíst?" zeptal se Key. Už zapomněl na svou kulinářskou zkušenost a díval se teď do ledničky. "Pasují k sobě vajíčka a citrony?"

Zasmál jsem se tomu. "Ne Umma. Protože to má podobnou barvu, ještě neznamená, že to bude společně chutnat dobře." Vzhlédl ke mně, dal oči v sloup a zadíval se zpět do ledničky.

"V tom případě, není tu nic pro tebe… podívej." Poodstoupil od ledničky a já jsem tam viděl všechno shnilé.
"Eww Umma! Všechno je shnilé!"

"Vážně? No, musím říct, že skutečně nejsem jako vy, ale myslel jsem si, že dům vypadá lépe, když je lednička plná. Ale jestli tohle vážně nemůžeš jíst, co tedy budeme dělat? Jsi vážně hladový?"

"Ne, ne tak moc… ale musíme tu ledničku vyčistit, vážně smrdí."

"Fajn." Vzal plastikový pytel a začal to uklízet. Pomohl jsem mu tím, že jsem držel ten pytel; Nechtěl, abych něco od toho chytl i jen dotekem. Trvalo to skoro celou hodinu, než bylo všechno pryč, a další trvalo, než se umyla. Key se domníval, že má ještě nějaké věci ve spíži. Tohle nemá konce, že? Udělal mi polívku a já jsem jí snědl. Odpočíval pak na gauči.

"Umma~? Umm… víš, moje věci, tam, kde jsem bydlel předtím… můžeme…"

"Yeah, ale zítra." Dal jsem misku do dřezu a šel k němu. Žádal jsem toho po něm příliš? Vypadal naštvaně, ale zároveň i unaveně… divné na démona.

Přisedl jsem si k němu a objal si kolena. Plaše jsem se na něj podíval. Zíral před sebe, ani si mě nevšiml.
"Umma… jsi naštvaný?"

"Ne, proč?" podíval se na mě s obavami.

"Protože kvůli mně musíš dělat všechny ty věci… které bys normálně nedělal, kdybych tu nebyl…"

Vzal mě kolem ramen. "Pšt Minnie. Copak bych to dělal, kdybych tě neměl rád? To je v pořádku. Jen se trošku bojím, jelikož si potřebuju odpočinout. Myslím, že půjdu použít tu postel v mé ložnici. Pojď, ukážu ti, kde je koupelna."
Vstal a ukázal mi koupelnu. Víte, přijde mi vážně hodně zvláštní, jak je ve skutečnosti tenhle dům navržen tak, aby v něm mohli bydlet lidé. Zeptal jsem se Keye proč a on že chtěl mít hezký dům. Okay, dal mi ručník a pyžamo. Bylo stále brzy večer, tak předpokládal, že ještě budu vzhůru, až se on probudí. Zapnul mi televizi a zmizel ve svém pokoji. Nikdy jsem si nemyslel, že by démoni mohli spát. Půjde vážně spát?

Televize mě ve skutečnosti nezajímala… tak jsem vzal ručník a pyžamo a šel si dát sprchu. Je to možná lidská přirozenost, že když jsou špinavý, tak se jdou vykoupat, ale bylo tak uvolňující být pod horkou vodou. Zůstal jsem ve sprše asi 25 minut a pak na sebe navlékl pyžamo, které bylo příliš velké a krátké. Copak byl Key démon chtíče? Spíš bych předpokládal, že bude démon chamtivosti či marnivosti. Proč potom mám tyhle super krátké trenky a extrémně dlouhé tričko, které je akorát tak dlouhé k těm trenkám? Vypadalo to, jako bych se vystavoval. Měl bych se jít převléci do jiných věcí.

Pomaličku jsem otevřel dveře a vykoukl ven, žádné známky po osobě zvané Minho, moje šance! Potichoučku jsem utíkal k pokoji Keye. Ale sotva jsem udělal pár kroků, rozezněl se domovní zvonek. Otočil jsem se a čekal, jestli někdo z nich odpoví. Ale Minho nikde nebyl a Key spal. To asi budu muset já otevřít. Jsem považován už za někoho, kdo tu bydlí? Vážně bych měl? Okay, není hezké nechat někoho čekat za dveřmi, možná je hodný…? Jako Onew, nebo Kyuhyun kteří mě mohli přijít podpořit! To by bylo tak milé…

Šel jsem ke dveřím a zapomněl na to, co mám na sobě. Otevřel jsem dveře a viděl dobře oblečeného muže. Byl vyšší než já a hezky voněl. Byl to nějaký druh kolínské, nebo tak něco, co lidé používají k tomu, aby dobře voněli. Každopádně, měl tvář, jakou vídáte v časopisech. A když tak nad tím přemýšlím, neviděl jsem ho už někde? Možná byl model.

Mezi tím, co jsem přemýšlel, si mě prohlédl a všiml si mého oblečení. "Ahoj, mohu ti nějak pomoci?" zeptal jsem se mile."
"Oh, moc dobře mi můžeš pomoci." vzal mě za zápěstí a vytáhl mě z bytu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Scream Scream | 26. března 2011 v 0:35 | Reagovat

A-CH bože!!!!! Kdo to, co to? kdo ho to odtáh? chci další díl!!! Takové odtržení od reality, jako tahle story už nikdy existovat nebude! Opět - je to dokonalé!!!!!!

2 Whisper Whisper | 26. března 2011 v 1:06 | Reagovat

[1]: mno já nespoileruju tak nic povím :D budeš se hold muset počkat na další kapču :D ale jen ti mohu říci, že to bude velice zajímavé ;)

3 Lucka Taemin Kotlikovic Lucka Taemin Kotlikovic | E-mail | 26. března 2011 v 15:21 | Reagovat

jaj velmi zajimave take se velmi tesim na dalsi dil :-) zajimalo by me co chce udelat memu Taeminkovi :-)

4 agi agi | 26. března 2011 v 21:14 | Reagovat

Omooooooo, tak rychle překládáš! Což me dobře, samozřejmě ^^ Povídka skvelá, tak si říkám, kdy už se spolu vyspěj?? :D:D Užasný překlad! :)

5 9pitris 9pitris | Web | 26. března 2011 v 23:44 | Reagovat

to s tim jídlem to rozsekali chceš mu dát najíst nebo ho otrávit? XD to bylo vážně něco :) a pak to v tom pokoji- nikam nechod zůstan se mnou to bylo tak hezké  a pak to jak minho obhajoval taemina
je hezké že i key tady něco vyprávěl a říkal XD to jeho bejby mi chybělo :)
a to s tim jídlem to co má stejnou barvu nutně neznamená že to musí spolu skvěle chutnat XD diva key
ae kdo pak nám to odtáhl taemina? mám o něj strach co se děje?
inak nádherná práce jako vždy

6 Whisper Whisper | 27. března 2011 v 10:39 | Reagovat

[4]: Mám teď na pár dní volnější práci tak co jiného dělat, než překládat? :D ovšem další díl netuším kdy bude, kvůli náročnému víkendu nemám teď vůůbec čas chjooo. Hele s tím co se děje v dalších kapitolách bych se divila, kdyby si spolu dali vůbec pusu!!! a děkuji za pochvalu, snažím se co nejlépe to jen jde přeložit, občas je to dosti těžké, ale když vidím, že i tak vám můj lame překlad nevadí, tak mě to akorát ještě víc motivuje

[5]: já když tu kapitolu s tím jídlem četla prvně tak jsem se skoro válela smíchy na zemi :D ale když tam bylo to s Taeminniem a Minhem tak to jsem se zase roztejkala... to je tááák sladké. Mno budeš si muset počkat do další kapči na vysvětlení kdo Taeminka odtáhl

7 Anett Anett | 27. března 2011 v 10:41 | Reagovat

Ááááh božeeee tuhle story prostě vážně miluju! Přečetla jsem jí i celou na lj (aspoň to co tam zatím je) ale na tvůj překlad se i tak těším asi víc, přijdu si vždycky jak dítě, co čeká na vánoce! Počkej, příště až se uvidíme tak se ti asi složím k nohám a zafangirluju si xD

8 Whisper Whisper | 27. března 2011 v 10:45 | Reagovat

[7]: looool no to snad ne?! :D

9 Anett Anett | 27. března 2011 v 10:54 | Reagovat

[8]: ale jo, já to myslím všechno naprosto smrtelně vážně!!! :D

10 Whisper Whisper | 27. března 2011 v 11:38 | Reagovat

[9]: ou shit,tak a teď se tě bojím :D

11 9pitris 9pitris | Web | 27. března 2011 v 15:09 | Reagovat

[6]: jak jsem psala já sem vskutku trpělivý člověk :)
se ti nedivim já u toho s tou chodbou mi bylo do breku a ujídla sem se tlemila a u postele sem se divně usmívala XD

12 Whisper Whisper | 27. března 2011 v 21:56 | Reagovat

[11]: tak to jsem ráda, jelikož další díl bude asi vážně až zítra, dneska už nic nestíhám.
uh jo no, to u tý chodby bylo takové hodně nepříjemné u jídla jsem moc roflovala a ta postel, to jsem tu jenom ťuťala a přála si, aby to pokračovalo :D

13 9pitris 9pitris | Web | 28. března 2011 v 16:58 | Reagovat

[12]: Naprosto s tebou souhlasim XD

14 Karin Karin | 3. května 2011 v 5:19 | Reagovat

Víte, přijde mi vážně hodně zvláštní, jak je ve skutečnosti tenhle dům navržen tak, aby v něm mohli bydlet lidé. Zeptal jsem se Keye proč a on že chtěl mít hezký dům.-niekedy sa fakt musím royosmiať :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama